28

rokov na trhu

Založená v roku 1994 v Martine

Ján Paška

Písal sa rok 1994 a my sme v Martine založili spoločnosť EKOTECHNIK, s.r.o. Na začiatku sme sa venovali len predaju hydraulických komponentov švajčiarskej spoločnosti OLAER, ktorej sme boli výhradným distribútorom pre slovenský trh. Od roku 1997 sme do svojho portfólia pribrali aj ďalšie služby, ako montáž, opravy a rekonštrukcie vyhradených tlakových zariadení a vykonávanie revízií a skúšok tlakových nádob.

A čomu sa venujeme v súčasnosti? Dodávame špecifické hydraulické prvky a ich príslušenstvo, a to najmä akumulátory tlaku, výmenníky tepla olej/voda, čerpadlá, hydromotory a hydraulické filtre.

Sme skutočnými odborníkmi v oblasti. Naše služby zahŕňajú montáže, opravy, revízie, prehliadky a skúšky vyhradených tlakových zariadení. Špecializujeme sa predovšetkým na hydropneumatické akumulátory tlaku, u ktorých vykonávame napríklad výmenu vakov, kontrolu a doplnenie plniaceho tlaku dusíka.

Do našej expertízy patria aj odborno-technické  služby. Snažíme sa zákazníkovi poskytnúť zmysluplnú, kvalitnú a výhodnú spoluprácu. To sa nám darí predovšetkým vďaka odbornému poradenstvu, individuálnemu prístupu, skvalitňovaniu sortimentu a úzkej spolupráci s dodávateľmi.